Photo Privacy Keeper

Ücretsiz araç uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.7 MB
  • Version 2.3.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Serendipia Sociedad Cooperativa
Yüksek çözünürlüğü ve basit işlemleriyle mükemmel albümler oluşturabileceğiniz bu uygulamada klasörler arası öğeleri taşıyabilirsiniz.

Photo Privacy Keeper uygulaması fotoğraflarınızı güvende tutabilmeniz için gerekli tüm özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Gizli fotoğraflarınızı ve videolarınızı da güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bu uygulamada en yeni özellikleri de görüntüleyebilirsiniz.

Sınırsız albüm oluşturabileceğiniz Photo Privacy Keeper uygulamasında tam retina ekranı oluşturabilir, klasörler arasında kolayca gezinebilir veya dosyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan Photo Privacy Keeper uygulamasında ihtiyacınız olan hesapları basit bir şekilde oluşturabilir, yüksek çözünürlüklü mükemmel çalışmalar oluşturabilirsiniz. Basit işlemlerle düzenlemeler yapabileceğiniz bu uygulamada fotoğraf ve videolarınızı organize edebilmek için albümler oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz fotoğraf ve video dosyalarınızı e-posta aracılığıyla paylaşabileceğiniz Photo Privacy Keeper uygulamasında güvenli bir şekilde dosyalarını koruyabilirsiniz. Sizde tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı cihazınıza hemen yükleyin!

 

Photo Privacy Keeper indir